»»Fiber Optik Ütüleme – Diode Lazer Epilasyon
Fiber Optik Ütüleme – Diode Lazer Epilasyon2016-10-20T09:38:52+00:00

ADELA 810++ FCD Hibrit & Fiber Optik teknolojisi ile çalısan dünyadaki ILK ve TEK ‘’Ütüleme Diode Lazer Epilasyon’’ cihazıdır. Eski teknoloji Ütüleme Diode Lazer cihazlarında baslıkta bulunan Diode barlar bu teknolojide kullanılmaz. Enerji, cihaz içerisinde bulunan Jeneratör ile üretilir ve ber optik sistemde sıfır kayıp ile baslıga tasınır. Bu teknoloji sayesinde Baslık ömrü en az 4 kat uzar, çalısma sıcaklıgı önceki teknolojilerde 25°-30° iken, bu teknoloji 45° ısıya kadar çalısabilme konforu saglar. Baslık agırlıgı en az 4 kat haer.
Aralıksız 24 saat kullanım olanagı, daha hızlı ve güvenli çalısma ortamı saglanır. Bu cihaz ile enerji daha esit verildigi için acı minimumdadır.

FCD HIBRIT & FIBER OPTIK ÜTÜLEME DIODE LAZER NEDIR?

ADELA 810++ FCD Patentli Hibrit & Fiber Optik teknolojisi ile çalısan dünyadaki ILK ve TEK “Ütüleme Diode Lazer Epilasyon” cihazıdır. Eski teknoloji Ütüleme Diode Lazer cihazlarında baslıkta bulunan Diode barlar bu teknolojide kullanılmaz. Enerji, cihaz içerisinde bulunan 800W gücündeki Ileri teknoloji Alman malı Diode Lazer ile üretilir ve ber optik sistemde sıfır kayıp ile baslıga tasınır. Bu teknoloji sayesinde Baslık ömrü en az 4 kat uzar, çalısma sıcaklıgı önceki teknolojilerde 25°-30° iken, bu teknoloji 45° ısıya kadar çalısabilme konforu saglar. Buna en büyük etken sogutma suyunun micro kanallarla degil 8 kat daha genis olan Makro kanallarla dolasımıdır. Bu sayede Mikro kanallarda oldugu gibi suda olusan tortular yüzünden su devir daimi durmaz ve sogutma her zaman basarı ile devam eder. Baslık agırlıgı en az 4 kat haer. Aralıksız 24 saat kullanım olanagı, daha hızlı ve güvenli çalısma ortamı saglanır. Bu cihaz ile enerji daha esit verildigi için acı minimumdadır. Diger Diode Lazer sistemlerinde enerji baslıkta bulunan 4-11 adet arasındaki Diode barlar sayesinde verilmektedir. Bu barların arasında bosluklar vardır, ince ve dikey çalısırlar; zaman içerisinde hiç biri aynı enerjide ve
güçte çalısmaz, bir tanesi 100W verirken, digeri 70W verebilir. Hatta bazen 1-2 tanesi yanar ve bunu anlamanız mümkün degildir.

Siz 500W enerji verdiginizi düsünürken aslında 300W enerji veriyor olabilirsiniz. Atıs yaptıgınız yere esit enerji atamazsınız, ısık dalgalı ve ince – uzun çıkmaktadır. ADELA 810++ FCD Patentli Hibrit & Fiber Optik teknolojisi ile çalıstıgınızda güç dünyadaki en güçlü enerji olan 800W’ tır ve üretilen enerji Fiber Optik sistem sayesinde sıfır kayıp ile baslıga tasınır. Burada bulunan özel teknoloji sayesinde uygulama bölgesine her zaman sabit enerji ile ulasılır. Böylece her yere esit ve güçlü enerji ulasmaktadır. Bu da en iyi sonuçları, en az acıyı, en soguk buz baslıgı, en az cihaz arızasını, en ucuz seans bakım maliyetini ve en yüksek müsteri memnuniyetini beraberinde getirir.

ADELA 810++ dünyadaki en yüksek Lazer gücüne sahip cihazdır. 800W gücündeki lazer ısıgını Fiber Optik teknolojisi sayesinde esit miktarda ve sıfır kayıpla baslıga iletir. Diger cihazlarda baslıkla aynı bölgeden 8-10 kere geçmeniz gerekirken, ADELA 810++ baslıgı ile aynı bölgeden sadece 2 kere
geçmeniz yeterlidir. Böylece komple vücut epilasyon seansını 20 dakika gibi kısa sürede bitirebilirsiniz. Dünyadaki en hızlı teknolojidir !!!