Icon yenilikçi teknolojilerle fraksiyonel lazerin mükemmelleştirilmiş bir birleşimi olarak karşımıza çıkıyor.

Her şeyden önce özel teknolojiler sayesinde cilt altına daha yüksek enerji iletilmesini sağlıyor. Bu da ciltte kolajen üretimini tetikleyen sürecin optimum seviyeye taşınması ile daha etkili sonuçlar anlamına geliyor.

Icon daha güçlü enerji seviyesiyle daha etkili sonuçlar almayı mümkün kılarken, yenilikçi teknolojiler sayesinde de hem işlem hem de sosyal tedavi sonrasının çok daha konforlu geçmesine imkân sağlıyor.

Yani cildinizde gözlemlediğiniz olumlu değişikliklerin keyfini sosyal yaşamınızdan hiç uzaklaşmadan çıkarmış oluyorsunuz.

ICON AĞRILI BİR UYGULAMA MIDIR?
Tedaviden 30 dakika önce uygulanan lokal anestezik krem ile hasta uygulamaya hazırdır. Isıyı 5 °C’de sabit tutan kontak soğutma sayesinde hasta ağrı, acı hissetmez.

ICON UYGULAMA SONRASINDA YAN ETKİ OLUŞUR MU?
Icon FDA onayına sahip son derece güvenli bir sistemdir. Uygulamadan sonra tedavi alanında hafif kızarıklık, ödem ve sıcaklık hissi oluşabilir. Bu etkiler geçicidir, hasta hemen sosyal yaşamına geri dönebilir.

ICON UYGULAMA SONRASI HERHANGİ BİR BAKIM GEREKİR Mİ?
Uygulamadan sonra soğuk kompres uygulanabilir, SPF 45 veya üzeri güneş koruyucu kullanılması önerilir. Otobronzan krem bir süre kullanılmamalı ve solaryuma girilmemelidir. Ayrıca özel bir bakım gerektirmez.