Pi Sistem (Somon DNA Aşısı)

Çevresel faktörler ve zamanın etkisiyle cilt kalitemiz giderek bozulmaktadır. Sonuçta cildimiz mat ve kuru bir görünüm almakta, elastikiyeti de giderek azalmaktadır.

Cildi yapılandırmak, gençleştirmek ve onarmak amacıyla geliştirilen Pİ Sistem, içeriğindeki vücudun doğal elemanlarından biri olan hyalüronik asit ve polinükleotidlerle (somon DNA) cildimizde yenilenme sağlar. Hyalüronik asit ve somon DNA molekülleri nemlenme seviyesini artırarak cildimizi daha parlak bir hale getirmekte ve ayrıca kolajen ve elastin üretiminin uyarılmasıyla da ciltte sıkılık ve esneklik kalitesi artırılmaktadır. Kısaca cilde yepyeni bir enerji ve ışıltı kazandırılmaktadır.

Uygulama süresi, işlemin yapılacağı alana (yüz, göz çevresi, boyun, dekolte, eller) göre değişiklik gösterir. Bu süre ortalama olarak 15-30 dakika arasında değişmektedir.

Pİ Sistem, işlemin yapılacağı bölgeye göre 3-5 seans olarak uygulanmaktadır. Seans aralığı ortalama 7-14 gündür. Yapılan her seansta cilt yapısı güçlendirilerek cildimizin elastikiyet ve sıkılığı artırılmaktadır.

Protokol tamamlandıktan sonra yaklaşık 3 aylık aralarla koruma seansları yapıldığında, elde edilen başarının devamlılığı sağlanabilecektir.

İşlem, enjektördeki hazır ürünün çok ince iğnelerle cildin içine uygulanmasıyla yapılmaktadır.

Pİ Sistem uygulamasının güvenilirliği klinik çalışmalarla ortaya konmuştur.